משרד עורכי דין 

 דרור שמי-שוחט-ברקת
ליווי משפטי אישי ומקצועי

זאת ועוד...

"האתר והמידע המופיע בו אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי מסוג כלשהו, והסתמכות עליו הינה באחריות המשתמש בלבד". 

תחומי עיסוק
משרד עורכי דין
דרור שמי- שוחט- ברקת

טלפון: 03-7322272

נייד: 050-5512241

דוא"ל: info@mdror.co.il

פקס: 03-7322293

"לפעמים נועם" - ספר ילדים מאת מירה דרור שמי...


www.readbooks.co.il/noam-2015

הסיפור של נועם  - מזמין את כל הילדים (וגם את הבוגרים הקוראים איתם את הסיפור) - ללמוד דרך פשוטה וקלה להרגיש רגש בגוף, ולשחרר...

מירה דרור שמי מספרת: "הספר 'לפעמים נועם' משלב כמה אהבות גדולות שלי. מגיל צעיר אהבתי מאוד לקרוא ולכתוב.   העיסוק המרכזי שלי כעורכת דין עסקית הוא ניסוח מסמכים משפטיים, ובנוסף, במהלך עשרים השנים האחרונות למדתי וחוויתי תחומים שונים של מודעות עצמי: תורות רוחניות של המזרח הרחוק, דמיון מודרך, מדיטציות, קבלה ועוד... משם שאבתי את ההשראה לספר 'לפעמים נועם'. שמתי לב שקיימים אינספור 
ספרים, קורסים וסדנאות לבוגרים (ובעיקר לבוגרות...) שבהם מלמדים בין היתר מדיטציות ודמיון מודרך המרגיעים את הנפש והגוף, אבל אין כמעט כאלה ל... ילדים!   הילדים בעולם המודרני נתונים בלחצים וב'סטרס' יותר מאשר אי פעם, הם חווים רגשות עזים, ואין להם עדיין מספיק כלים כדי לשחרר אותם, אבל למזלם עומדים לרשותם דמיון מפותח, תום לב ונפש חפצה להרחיב אופקים. אם נשכיל להעניק להם כלים להתמודדות, לפריקת מתח ולאיזון נפשי, הם יוכלו ליהנות מהם לאורך כל חייהם!"

"ראיתי לעצמי אתגר ללקט מתוך החומרים שלמדתי טכניקה פשוטה של איזון רגשות באמצעות דמיון מודרך, שילדים יוכלו להתחבר אליה בקלות. כך נולד הסיפור על נועם ש... "לפעמים היא כועסת ולפעמים עצובה, לפעמים היא פוחדת והכי כיף לה כשהיא שמחה!".

ריאיון אצל איציק הליצן – מירה דרור שמי
         
http://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=GFMHFM&c41t4nzVQ=L

איציק הליצן מקריא את "לפעמים נועם"
                http://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=GFMHFK&c41t4nzVQ=L
http://www.imaba.co.il/article.php?pid=4198
http://hamigvan.blogspot.co.il/2015/06/blog-post_3.html

המלצה באתר "ספר השבוע - ספרים מומלצים"

http://www.xn----1hckc6ddr6ab.co.il/2016/02/%D7%9C%D7%A4%D7%A2%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%9D/מחיר מיוחד לרכישת הספר "לפעמים נועם" באופן ישיר:

איסוף עצמי ממשרד עו"ד דרור שמי ברחוב יבניאלי 4 בגבעתיים  - 30 ש"ח.
למשלוח הספר בדואר - יש לשלוח צ'ק לכתובת המשרד על סך של - 40 ש"ח.

לרכישה מרוכזת - תינתן הנחה נוספת.